banner-eklopage

Οι υποψήφιοι βουλευτές του Ε.ΠΑ.Μ. για τις εκλογές Σεπτεμβρίου 2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Ενιαίο Παλλαϊκό Μέτωπο συμμετέχει στις Εθνικές εκλογές του Σεπτεμβρίου 2015, σε όλες τις περιφέρειες της χώρας με τους κάτωθι υποψήφιους με σειρά λίστας.

Επικρατείας

  • Ράπτης Γεώργιος
    Ράπτης ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής
    • Γεωργής Γεώργιος
      Γεωργής ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής
      • Λυμπερόπουλος Δημοσθένης
        Λυμπερόπουλος ΔημοσθένηςΥποψήφιος Βουλευτής
        • Γκίκα Αικατερίνη
          Γκίκα ΑικατερίνηΥποψήφια Βουλευτής
          • Μαργωμενος Σπυριδων
            Μαργωμενος ΣπυριδωνΥποψήφιος Βουλευτής
            • Καμπούρης Μανούσος (Μάνος)
              Καμπούρης Μανούσος (Μάνος)Υποψήφιος Βουλευτής

              Α΄ Αθηνών

              • Συμβουλόπουλος Θεμιστοκλής
                Συμβουλόπουλος ΘεμιστοκλήςΥποψήφιος Βουλευτής
                • Παπαντωνίου Αντώνιος
                  Παπαντωνίου ΑντώνιοςΥποψήφιος Βουλευτής
                  • Βιδάλης Σταύρος
                    Βιδάλης ΣταύροςΥποψήφιος Βουλευτής
                    • Στρατηγάκη Ευγενία
                      Στρατηγάκη ΕυγενίαΥποψήφια Βουλευτής
                      • Παρωτίδης Σάββας
                        Παρωτίδης ΣάββαςΠολιτικός Επιστήμονας - Σκηνοθέτης
                        • Μπιρπανάγου Βαρβάρα Ελένη
                          Μπιρπανάγου Βαρβάρα ΕλένηΥποψήφια Βουλευτής

                          Β΄Αθηνών

                          • Ιεροδιάκονος Γεώργιος
                            Ιεροδιάκονος ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής
                            • Πιερρουτσάκος Γρηγόρης
                              Πιερρουτσάκος ΓρηγόρηςΥποψήφιος Βουλευτής
                              • Αγγελόπουλος Γεώργιος
                                Αγγελόπουλος ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                • Κατσούλης Σταύρος
                                  Κατσούλης ΣταύροςΥποψήφιος Βουλευτής
                                  • Λαμπρόπουλος  Αριστείδης (Άρης)
                                    Λαμπρόπουλος Αριστείδης (Άρης)Υποψήφιος Βουλευτής
                                    • Θειοπούλου Ανθή
                                      Θειοπούλου ΑνθήΥποψήφια Βουλευτής
                                      • Τσίτσος Βασίλειος
                                        Τσίτσος ΒασίλειοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                        • Κορρέ Μαρία
                                          Κορρέ ΜαρίαΥποψήφια Βουλευτής
                                          • Φραντζεσκάκης Γεώργιος
                                            Φραντζεσκάκης ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                            • Κοζανίτη Χρυσή - Χριστίνα
                                              Κοζανίτη Χρυσή - ΧριστίναΥποψήφια Βουλευτής
                                              • Παντιώρα Ευτυχία
                                                Παντιώρα ΕυτυχίαΥποψήφια Βουλευτής
                                                • Καραμπέτου Ειρήνη
                                                  Καραμπέτου ΕιρήνηΥποψήφια Βουλευτής
                                                  • Τοπαλίδου Αγαθή
                                                    Τοπαλίδου ΑγαθήΥποψήφια Βουλευτής

                                                    Υπόλοιπο Αττικής

                                                    • Δημήτρης Κυπριώτης
                                                      Δημήτρης ΚυπριώτηςΟργανωτικός Γραμματέας
                                                      • Γκινοσάτης Ιωάννης
                                                        Γκινοσάτης ΙωάννηςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                        • Δανδουλάκης Γρηγόριος
                                                          Δανδουλάκης ΓρηγόριοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                          • Αυγουστάτου Μαρία
                                                            Αυγουστάτου ΜαρίαΥποψήφια Βουλευτής
                                                            • Αθανασάκη Μαρία
                                                              Αθανασάκη ΜαρίαΚαθαρίστρια
                                                              • Στεφανοπούλου Αλίκη
                                                                Στεφανοπούλου ΑλίκηΥποψήφια Βουλευτής

                                                                Α΄Πειραιά

                                                                • Μανωλάς Δημήτριος
                                                                  Μανωλάς ΔημήτριοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                  • Χάλαρης Ανδρέας
                                                                    Χάλαρης ΑνδρέαςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                    Β΄Πειραιά

                                                                    • Παπαμεθοδίου Δημοσθένης
                                                                      Παπαμεθοδίου ΔημοσθένηςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                      • Δραμιτινού Καλιρρόη
                                                                        Δραμιτινού ΚαλιρρόηΥποψήφια Βουλευτής

                                                                        Α΄Θεσσαλονίκης

                                                                        • Γκούτνας Ιωάννης
                                                                          Γκούτνας ΙωάννηςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                          Β΄Θεσσαλονίκης

                                                                          Γρεβενά

                                                                          • Γάκης Βασίλειος
                                                                            Γάκης ΒασίλειοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                            Δράμα

                                                                            • Γουδέβενου Καλλιόπη
                                                                              Γουδέβενου ΚαλλιόπηΥποψήφια Βουλευτής

                                                                              Ημαθία

                                                                              • Τσενεκίδης Ιωάννης
                                                                                Τσενεκίδης ΙωάννηςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                Καβάλα

                                                                                • Αραμπατζής Χουρμούζης
                                                                                  Αραμπατζής ΧουρμούζηςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                  Καστοριά

                                                                                  • Κουλογεωργίου Μαρίνα
                                                                                    Κουλογεωργίου ΜαρίναΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                    Κιλκίς

                                                                                    • Μουρατίδου Μαρία
                                                                                      Μουρατίδου ΜαρίαΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                      Κοζάνη

                                                                                      • Παπαδόπουλος Λάζαρος
                                                                                        Παπαδόπουλος ΛάζαροςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                        Πέλλα

                                                                                        • Καρούσος Δημήτριος
                                                                                          Καρούσος ΔημήτριοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                          Πιερία

                                                                                          • Βαζάκας Γεώργιος
                                                                                            Βαζάκας ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                            • Φωτιάδης Κωνσταντίνος
                                                                                              Φωτιάδης ΚωνσταντίνοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                              Σέρρες

                                                                                              • Παπαπαναγιώτου Γεώργιος
                                                                                                Παπαπαναγιώτου ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                Φλώρινα

                                                                                                Χαλκιδική

                                                                                                • Λιμενόπουλος Ιορδάνης - Στυλιανός
                                                                                                  Λιμενόπουλος Ιορδάνης - ΣτυλιανόςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                  Έβρος

                                                                                                  Ξάνθη

                                                                                                  • Κοτσικόπουλος Χαράλαμπος
                                                                                                    Κοτσικόπουλος ΧαράλαμποςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                    Ροδόπη

                                                                                                    Άρτα

                                                                                                    • Ντζαμιλης Παναγιώτης
                                                                                                      Ντζαμιλης ΠαναγιώτηςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                      Θεσπρωτία

                                                                                                      • Βασιλοπούλου Γεωργία
                                                                                                        Βασιλοπούλου ΓεωργίαΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                        Ιωάννινα

                                                                                                        Πρέβεζα

                                                                                                        Καρδίτσα

                                                                                                        Λάρισα

                                                                                                        • Ιωάννου Πέτρος
                                                                                                          Ιωάννου ΠέτροςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                          Μαγνησία

                                                                                                          • Λέτσιος Γεώργιος
                                                                                                            Λέτσιος ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                            • Ζηργάνος Νικόλαος
                                                                                                              Ζηργάνος ΝικόλαοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                              • Παχιος Κωνσταντίνος
                                                                                                                Παχιος ΚωνσταντίνοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                Τρίκαλα

                                                                                                                Αιτωλία και Ακαρνανία

                                                                                                                • Βάσσης Βασίλειος
                                                                                                                  Βάσσης ΒασίλειοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                  Βοιωτία

                                                                                                                  • Μουστάκα Δάφνη
                                                                                                                    Μουστάκα ΔάφνηΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                    Εύβοια

                                                                                                                    Ευρυτανία

                                                                                                                    Φθιώτιδα

                                                                                                                    Φωκίδα

                                                                                                                    • Κόλλιας Γεώργιος
                                                                                                                      Κόλλιας ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                      Αργολίδα

                                                                                                                      • Καλογερόπουλος Πέτρος
                                                                                                                        Καλογερόπουλος ΠέτροςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                        • Βελίγκου Χριστίνα
                                                                                                                          Βελίγκου ΧριστίναΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                          Αρκαδία

                                                                                                                          • Πολυχρονοπούλου Χριστίνα
                                                                                                                            Πολυχρονοπούλου ΧριστίναΥποψήφια Βουλευτής
                                                                                                                            • Καρύδη Πηνελόπη
                                                                                                                              Καρύδη ΠηνελόπηΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                              Αχαΐα

                                                                                                                              Ηλεία

                                                                                                                              • Παπαδάτος Πέτρος
                                                                                                                                Παπαδάτος ΠέτροςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                                • Αναστόπουλος Κωνσταντίνος
                                                                                                                                  Αναστόπουλος ΚωνσταντίνοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                                  Κορινθία

                                                                                                                                  • Αθανασιάδου Ελένη
                                                                                                                                    Αθανασιάδου ΕλένηΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                                    Λακωνία

                                                                                                                                    Μεσσηνία

                                                                                                                                    • Τσοπανάκη Ευγενία
                                                                                                                                      Τσοπανάκη ΕυγενίαΥποψήφια Βουλευτής
                                                                                                                                      • Σταυρόπουλος Ιωάννης
                                                                                                                                        Σταυρόπουλος ΙωάννηςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                                        Ηράκλειο

                                                                                                                                        • Αμανατίδου Λεμονιά (Μόνα)
                                                                                                                                          Αμανατίδου Λεμονιά (Μόνα)Υποψήφια Βουλευτής
                                                                                                                                          • Στεφανουδάκης Ανδρέας
                                                                                                                                            Στεφανουδάκης ΑνδρέαςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                                            • Καστελιανός Εμμανουήλ
                                                                                                                                              Καστελιανός ΕμμανουήλΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                                              • Βολικου Χαρίκλεια (Κλαίρη)
                                                                                                                                                Βολικου Χαρίκλεια (Κλαίρη)Υποψήφια Βουλευτής
                                                                                                                                                • Σταυρουλάκη Ειρήνη
                                                                                                                                                  Σταυρουλάκη ΕιρήνηΥποψήφια Βουλευτής
                                                                                                                                                  • Καπετανάκη Θεοδώρα
                                                                                                                                                    Καπετανάκη ΘεοδώραΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                                                    Λασίθι

                                                                                                                                                    • Δαμασκηνάκης Γεώργιος
                                                                                                                                                      Δαμασκηνάκης ΓεώργιοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                                                      Ρέθυμνο

                                                                                                                                                      Χανιά

                                                                                                                                                      Ζάκυνθος

                                                                                                                                                      Λευκάδα

                                                                                                                                                      • Λογοθέτη Ελένη
                                                                                                                                                        Λογοθέτη ΕλένηΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                                                        Κέρκυρα

                                                                                                                                                        • Λιτσαρδόπουλος Αλέξανδρος
                                                                                                                                                          Λιτσαρδόπουλος ΑλέξανδροςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                                                          • Καβαλλιέρη Μαρία (Νούλη)
                                                                                                                                                            Καβαλλιέρη Μαρία (Νούλη)Υποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                                                            Κεφαλλονιά

                                                                                                                                                            • Λουκέρης Ιωσήφ
                                                                                                                                                              Λουκέρης ΙωσήφΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                                                              • Φωτεινάτος Μαρίνος
                                                                                                                                                                Φωτεινάτος ΜαρίνοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                                                                Κυκλάδες

                                                                                                                                                                Δωδεκάνησος

                                                                                                                                                                • Μπαρακας Αθανασιος
                                                                                                                                                                  Μπαρακας ΑθανασιοςΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                                                                  • Βασιλειάδης - Βασιλογιώργης Εμμανουήλ
                                                                                                                                                                    Βασιλειάδης - Βασιλογιώργης ΕμμανουήλΥποψήφιος Βουλευτής
                                                                                                                                                                    • Στεφανιάς Νικόλαος
                                                                                                                                                                      Στεφανιάς ΝικόλαοςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                                                                      Λέσβος

                                                                                                                                                                      • Πετριτζικλή Παναγιώτα
                                                                                                                                                                        Πετριτζικλή ΠαναγιώταΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                                                                        Σάμος

                                                                                                                                                                        • Βασιλαντωνάκης Ηρακλής
                                                                                                                                                                          Βασιλαντωνάκης ΗρακλήςΥποψήφιος Βουλευτής

                                                                                                                                                                          Χίος

                                                                                                                                                                          • Μπερβανάκη Αργυρή
                                                                                                                                                                            Μπερβανάκη ΑργυρήΥποψήφια Βουλευτής

                                                                                                                                                                            08/09/2015
                                                                                                                                                                            Η Πολιτική Γραμματεία του Ε.ΠΑ.Μ.

                                                                                                                                                                            4 Σχόλια
                                                                                                                                                                            • Γιώργος Θ. Κανελλάκης

                                                                                                                                                                              Λευτεριά στην Πατρίδα και στον Λαό σύντομα

                                                                                                                                                                            • spiros

                                                                                                                                                                              KALH MAS EPITYHIA SYNTROFOI.LEVENTIKO AGONA KAI KALH LEYTERIA!O THEOS NA SAS EYLOGEI.TO DIKAIO THA RTHEI!!

                                                                                                                                                                            • Παναγιώτης Λυμπερόπουλος

                                                                                                                                                                              Συναγωνιστές και συναγωνίστριες, καλή επιτυχία σε όλους!

                                                                                                                                                                            pingbacks / trackbacks
                                                                                                                                                                            ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ